Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mania niższości Nasza pani lekcje z wfuu robila w butach na obcasie w sali gimnastycznej. I nie połamała obcasów. Jutro bracie będzie to samoo. Podobno w addiddasie nie ma rozmiary jej bótów.
Ehhh, chyba trzeba powiedziec twoim rodzicom, że ćpasz cos albo pijesz. Takie poronione teksty to z chorego, zamroczonego umysłu tylko mogą lecieć ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehhh, chyba trzeba powiedziec twoim rodzicom, że ćpasz cos albo pijesz. Takie poronione teksty to z chorego, zamroczonego umysłu tylko mogą lecieć ;)
A jednak ani ja nie Jurek ani Kaminska a to w tych siwych lbach tylko niedorozwoj jest :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak ani ja nie Jurek ani Kaminska a to w tych siwych lbach tylko niedorozwoj jest :*
Swoimi tekstami tylko utwierdzasz mnie w przekonaniu, że psychiatra miałby co z tobą robić dzieciaczku. Chyba cierpisz tez na nadmiar czasu - pogadaj z elakową, może wspólnie się ponudzicie? )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęsknię, choć wiem nie powinienem, Zostałem sam jak stoję z rozsznurowanymi butami Mam pełen słoik słonych wspomnień o Tobie, o Tobie... Pełen słoik wspomnień o Tobie. Nie ufam więcej tak głęboko, Nie będę stroił miny, Wierność trudna jest widocznie, Zdrada krótkowzroczna boli tak okropnie, Tak okropnie, tak okropnie... Tęsknię, choć wiem nie powinienem, Zostałem sam jak stoję z rozsznurowanymi butami Mam pełen słoik słonych wspomnień o Tobie, Pełen słoik słonych wspomnień o Tobie. Piję wino, palę skręty z kolegami Wpadnij kiedyś poniszczyć się z nami I jesteś zła, zła ja o wiem, Sucho mi w gardle Ty jesteś mój tlen. Kocham Ciebie i patrzę na ręce, Chwile miłe i nie ma ich więcej, Nie ważne, co było, co było. Tęsknię, choć wiem nie powinienem, Zostałem sam jak stoję z rozsznurowanymi butami Mam pełen słoik słonych wspomnień o Tobie, o Tobie, o Tobie... Tęsknię, choć wiem nie powinienem, Zostałem sam jak stoję z rozsznurowanymi butami Mam pełen słoik słonych wspomnień o Tobie, Pełen słoik słonych wspomnień o Tobie. Pełen słoik słonych wspomnień o Tobie. Tęsknię, choć wiem nie powinienem, Zostałem sam jak stoję z rozsznurowanymi butami Mam pełen słoik słonych wspomnień o Tobie, o Tobie, o Tobie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztab Bronisława Komorowskiego oficjalnie potwierdził wizytę w Chełmie. Komorowski spotka się z mieszkańcami naszego miasta. Prezydent podobnie jak w innych miejscach będzie przemawiał ze sceny, która zostanie ustawiona na pl. Łuczkowskiego. Spotkanie z mieszkańcami rozpocznie się o godzinie 16.15 w czwartek (16.04.).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Desperacja Szulca za noc Cisła Tomasaz... i za to pisze donosy... zdrady.pl. Szukajacy prawdy w małżeństwie508
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cisło z firmy budowlanej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cisło ten co ma firmę budowlaną... żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cisło ten co ma firmę budowlaną... żenujące
A skąd wiesz? To ciekawy wątek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Desperacja Szulca za noc Cisła Tomasaz... i za to pisze donosy... zdrady.pl. Szukajacy prawdy w małżeństwie508
Podaj więcej szczegółów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może w końcu media przeproszą panią Hanię za niesłuszne oskarżenia. Prawda wychodzi na jaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz powinna wszystkich do sądu podać za zniesławienie dobrego imienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Skoro tak porządnego człowieka zniesławili. Ludzie są podli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może szulcee... pójdzie do firmy budowlanej i będzie dalej oszukiwła rodzinę, że nadal pracuje a nie jest zawieszona... hi... pisząc listy do ZHP i prasy za radę rodziców, podejrzane pani nauczyciel S.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta Raczynnsky niezadowolona z powrotu dyrektorki. Juz lata po gminie i spiskuje. Na mszę juz tez dala....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może szulcee... pójdzie do firmy budowlanej i będzie dalej oszukiwła rodzinę, że nadal pracuje a nie jest zawieszona... hi... pisząc listy do ZHP i prasy za radę rodziców, podejrzane pani nauczyciel S.
Ty naprawde uwazasz ze mozesz byc bezkarny w nieskonczonosc? Mylisz sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojo-joj,strach sie bać!twoja bezkarność,manipulacje i fałsz trwały w nieskonczoność! daj sie ludziom nacieszyszyć z powrotu p Hani Elak. :)  bo ona wraca,A ty :( ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojo-joj,strach sie bać!twoja bezkarność,manipulacje i fałsz trwały w nieskonczoność! daj sie ludziom nacieszyszyć z powrotu p Hani Elak. :) bo ona wraca,A ty :( ?????
Proponuje ci zglisic sie na policje Potraktuj to jako ostrzezenie I grozbe. Realna grozbe. Namierze cie pojebana kurwo i skopie ci te sfrustrowana morde. Czas pracuje na twoja niekorzysc. Zaskoczenie to moj atut.... Tik tak Juz niedlugo Rozgladaj sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednak psycholog nie podołał, może psychiatra się podejmie :angry: hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tik tak,tik tak,tik tak. wziełaś leki?dziś może podwójną dawką zażyj bo Pani Hania jest w szkole , uczy i jak zwykle pięknie się uśmiecha . Oddychaj głęboko i znajdź dobrego fachowca dla siebie :) jeśli nie w kraju to za granicą bo przecież ktoś musi Ci pomóc :))) papa :>  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...